Při nákupu nad 1500,- Kč doprava ZDARMA! !

Kvalita materiálu

Legíny od nás – kvalita

Mezi nejběžnější a nejčastější materiály z kterých jsou legíny vyráběny patří polyester, elastin, lycra, nylon a další umělá vlákna. Legíny, které máme v nabídce jsou nejčastěji nakombinované směsí materiálu polyester a elastan, které patři mezi nejkvalitnější z umělých materiálů. Poměr složení uvedených materiálu vždy spočívá v tom o jaký typ legín jde. Například legíny, které jsou určeny vyloženě pro sportovní účely mají nejčastější poměr 88% polyester a 12% elastan. Tuto informaci se vždy dozvíte v popisu u každého produktu u nás na e-shopu.

OREZ

Kvalita je pro Vás (nás) na prvním místě

V dnešní době je spousty výrobců, kteří se zabývají výrobou dámských legín. Legíny, které jsou u nás v nabídce pochází přímo od výrobců, kde máme dlouhodobé zkušnosti s jejich kvalitou i dopadem na životní prostředí. Předtím než jdou legíny k nám na sklad, jsou ručně kus od kusu pěčlivě kontrolovány. Po provedení vstupní kontroly a propuštění jen těch bezchybných kusů mohou putovat k našim zákazníkům. Legíny se kontrolují ještě jednou a to před odesláním k Vám. 

Kontroly, které provádíme:

  • správné sešití střihu
  • šité spoje – kvalitu, pevnost
  • tištěnou grafiku – kvalitu tisku

Jak se starat o legíny – praní, žehlení

Praní je hračka, ale je důležité dodržet zásadní body. Nejvhodnější pro praní legín je šetrný prací program, ruční praní nebo praní v pračce při 40 °C. Neždímat, ideálně jen vypláchnout a nepoužívat aviváž. Žehlení: pouze na nízké teplotě, legíny jsou z nemačkavého materiálu a není třeba je žehlit.

Reálné fotky materiálu

Občas se na nás naši zákazníci obrátí s prosbou, zda by bylo možné zaslat reálné fotky materiálů z kterých jsou legíny vyrobeny včetně fotografie kvalit švů. Rozhodli jsme se pro Vás udělat menší galerii, kde nalezente právě fotky těchto poptávaných detailů.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.