Při nákupu nad 1500,- Kč doprava ZDARMA! !

X-treme/Compress Line

Legíny v kategorii X-Treme/Compress Line jsou nejkvalitnější a nejodolnější, které v eshopu nabízíme. Tyto dámské fitness legíny mají vyšší pas pro pohodlnější cvičení. Fitness legíny v této kategorii jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a nemusíte se obávat, že by vás při sportování zradily v podobě natržení či prasknutí.  

KOMPRESNÍ KALHOTY 2xu

Kompresní kalhoty 2XU udržují svaly na správném místě. Materiál je speciálně navržený pro lepší fyzické výkony nežli s klasickými kalhotami. Díky tomu můžete cvičit mnohem déle a případně spálit více kalorií či zvládnout více opakování při posilování. Kompresní kalhoty mají speciální kompresní tkaninu zlepšující průtok krve a snižuje krevní laktát oproti klasickým kalhotám. Další výhodou je rychlé zahřátí Vašich svalů během cvičení a tím snížení pravděpodobnosti zranění či natažení svalu. Komprese snižuje riziko žilní trombózy. 2XU kompresní kalhoty využívají PWX FLEX látku, která sníží únavu a poškození Vašich svalových vláken. Kalhoty jsou vhodné pro sport i následnou regeneraci Vašich svalů. Kompresní kalhoty 2XU - officiální web výrobce.

Fitness legíny pro zátěžové sporty

Fitness legíny X-Treme Line zvládnou veškeré zátěžové sporty. Nabízí komfort a pohodlí jako normální legíny.  Další skvělou vlastností fitness legín je vyzdvihnutí vaší postavy a vymodelování vašich předností.  

Nabídka X-Treme/cOMPRESS Line legín:

 
599
6001599600

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.